Юридична допомога


Докладніше

Це лише для власників соціальної картки учасника АТО "Українці-Разом!".

Якщо Ви не маєте такої картки, юристи можуть не відповісти на Ваше запитання.

 

ПИТАННЯ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ КАРТКИ, ЗАДАВАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ТУТ http://kartka.ukrazom.org/?event=1604

 

Якщо у Вас є соціальна картка учасника АТО "Українці-Разом!", Ви можете тут задати свої запитання юристам.

Якщо Ви не авторизовані в системі, натисніть "Отримати доступ".


Щоб задати приватне запитання юристам, натисніть "Залишити приватне запитання".

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

Запитання


Сергій Губарев

 

Добрый день! В июле 2017 постановлением ВЛК меня признали не пригодным к воинской службе. Диагноз: 2 язвы 12перстной кишки и нарушение углеводов (1 стадия диабета). Также в постановлении ВЛК указано что заболевания связаны с участием в АТО. Также мне был присвоен статус УБД.
Могу ли я получить статус инвалида войны

  


олег сазонтов

 


 

  


Володимир Мороз

 

Доброго дня,звернувся в лікарню з захворюванням хребта,оформили в стаціонар.Безкоштовних ліків і лікування не надали (згідно ст.12 п.1.) мотивуючи це тим що їх немає в переліку МОЗа по програмі безкоштовні ліки,але та програма стосується сердечників і діабетиків на скільки я зрозумів.Купив ліків,крапельниць і шприців на один раз на 180 грн.,а лікуватись мінімум 5 днів...Получається що Захищати державу-справа загальна,а здоров'я відновлювати-особиста справа захисника!

  


Володимир Мороз

 
  


Олександр Вихівський

 

Доброго дня. Я хочу задати Вам питання по вислузі років військовослужбовців в особливий період відповідно до
ЗАКОН УКРАЇНИ від 5 червня 2014 року
№ 1316-VII
Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 29, ст.947)
Верховна Рада України постановляє:
I. Внести до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190 із наступними змінами) такі зміни:
Абзац другий пункту 1 статті 8 доповнити реченням такого змісту: "Час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України "Про оборону України", зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України".. Запитання таке як зараховується вислуга на пільгових умовах чи загальних, тобто коли я на теперішній час маю вислугу наприклад 20 календарних років а від повідно до вище вказаного закону мені повині рахувати 23 календарні роки, чи вони будуть рахуватись у пільгову і до календарної вислуги не зараховуються. Наперед вдячний за відповідь. При можливості відповідь прошу надіслати на електрону адресу wypik75ss@ukr.net. Дякую.

  


Ігор Середюк

 

как связаться со своим представителем...карточку не получил ..а отметил что получил

  


Василь Карпенко

 

Доброго дня, мене звати Василь учасник бойових дій доугої хвилі 2014 - 2015 рік.Запитання особистого характеру.

В 2012 році з дружиною придбали автомобіль компанія "Авто Просто" по системі придбання автомобілів в групах. Під час придбання авто був мною підписаний договір часу з яким не було можливості ознайомитись, працівник завірив що це лише формальність, а договір уже підписаний другою стороною "АвтоПросто" прийде листом пізніше. Після підписання договору, через 2 місяці ми отримали автомобіль, заплативши близько третини вартості, під час отримання було мною підписаний ще один документ де вказано що за 10 років я маю сплатити 188 000 грн.  авто на момент підписання коштував 105 000 грн. На теперішній час ми вже сплатили суму 188 000 грн. але досі продовжуєм платить так як піднявся курс долара відповідно і вартість авто теж зросла, змоги продовжувати виплачувать кожен місяць  близько 3 200 грн. немає так як зарплата 4 000 грн. автомобіль лише тоді стане нашою власністтю  як вирішить Керівництво Авто Просто тобто (боргова яма ),  та дна не видно

Прошу Вас допомогти у вирішенні даної проблеми в звязку з тим що керівництво Авто- Просто на зустріч не іде кажуть що вони не благодійна організація та все має бути згідно договору. Я хочу розірвати договір в звязку з тим що він укладений з порушенням законів України, деякі джерела говорять що Авто-так не мало відповідної ліцензії до 2013 року на надання подібних послуг.

 Чому коли Державі було потрібно я не вагався та пішов виконувати свій обовязок, та коли звернувся до установи, якій держава надала дозволи та яка  працює законно в ній, вони відповіли  мені, що "не благодійна організація" та продовжують забирати в моєї сімї заробленні кровні. 

  


роман глудик

 

Всім доброго дня та гарного настрою підкажіть де можна отримати земельні ділянки як учасник АТО

  


Олександр Кудласевич

 

Здравствуйте! В этом году отказывают в санаторно-курортном лечении, т.к. не хватает   путевок. Белая Церковь. Как в такой ситуации реализовать свое право? Спасибо.

  


Олександр Гулак

 

я був на 1 лінії,а заплатили як на 3,на кого скаржетись?