Регламент випуску карток "Українці-Разом!"


ЧИТАТИ ВСІМ!

Докладніше

Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

 1. безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
 2. безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
 3. психологічна підтримка;
 4. знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
 5. освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Наразі можливості карти збільшуються щодня.

 

Картку "Українці-Разом!" мають право отримати безкоштовно наступні категорії людей:
 • Учасники бойових дій,
 • Учасники війни,
 • Родичі загиблих бійців,
 • Iнваліди війни.

 

Звичайно друк і доставка картки займає близько місяця.

В залежності від різних умов і обставин друк картки може проходити довше або швидше.
Ознайомтеся з регламентом друку карток, щоб уникнути зайвих питань і непорозумінь.

 


Етапи отримання картки:

1. Заповнення анкети

Перший крок до отримання картки - заповнення анкети. Щоб дані пішли в друк ваша анкета повинна бути заповнена повністю і коректно.

 • Номер телефону повинен бути верифікований. При першому заповненні анкети телефон верифицируется після збереження даних.
 • Уважно заповніть поля прізвище, ім’я та по-батькові. Заповнюйте їх українською мовою та без помилок. Ім'я повинно відповідати імені в паспорті.
 • Номер ІПН і номер посвідчення УБД повинні бути вказані вірно. Дублювання даних неприпустимо.

Після повного заповнення анкети, стадія учасника змінюється на 2 (Анкету Заповнено. Дані перевіряються). Якщо всі дані вказані вірно, то через кілька днів стадія змінюється на 4 (Дані анкети перевірено) - це означає, що дані готуються до друку. Якщо на стадії 4 учасник вносить нові зміни в анкету, то його стадія знову змінюється на 2, і анкета йде на нове коло перевірки. Тому не треба редагувати анкету без необхідності.

Якщо після перевірки анкети в ній виявляються помилки (неправильне ім'я, недостатні дані), стадія змінюється на 3 (Є помилки в анкеті). В цьому випадку учаснику потрібно повернутися в анкету і виправити помилки. Якщо помилок не видно, необхідно звернутися в чат технічної підтримки в телеграм 

 

2. Друк

Зміна стадії на 4 означає, що з даними в порядку, і картка буде надрукована протягом місяця або навіть швидше.

Якщо дані не йдуть в друк довше, на це є об'єктивні причини. Наприклад, у нас занадто мало заявок на картки на даний момент у вашому регіоні. Ми не можемо надрукувати одну або дві картки на район і відправити їх - нам потрібно зібрати мінімум 5 заявок на один район.

Картки друкуються раз на місяць.
Регіони з низьким числом заявок йдуть в друк раз в квартал.

Найпростіший спосіб прискорити друк - замовити доставку картки Новою Поштою. Такі картки йдуть в друк швидше і відправляються окремо.

Також ви можете запросити друзів, товаришів по службі, рідних з вашого регіону зареєструватися та подати заявку на картку. Цим ви самі собі забезпечите необхідну кількість заявок на район, і ваші дані підуть в друк.

 

3. Адреса доставки картки

За замовчуванням адресою доставки вважається найближчий до учасника військкомат. Місцезнаходження учасника ми визначаємо по полях Область і Район в анкеті. Не має значення, де ви прописані - вказуйте місце, де ви проживаєте і де зможете отримати картку.

Адресу можна змінити, поки картка не надрукувана і не відправлена до військкомату. Можна змінити область і район, щоб картка пішла в інший військкомат, або замовити доставку картки на відділення Нової Пошти.

Якщо картка надрукована і відправлена до військкомату - це стадія 8 (Картка у регіонального представника) або 7а (Картку відправлено) - змінити адресу доставки учасник не може. Учасник повинен забрати картку за вказаною в отриманому повідомленні адресою або замовити нову картку на нову адресу.

 

4. Отримання картки

Коли картка приходить до військкомату, учасник отримує повідомлення про те, що він може отримати свою картку із зазначенням адреси отримання. Іноді в повідомленні вказується номер телефону представника, за яким учасник може зв'язатися з представником і дізнатися деталі отримання картки. Але наявність телефону не є обов'язковим. Також не є обов'язковим відповідь на дзвінки за вказаним номером. Ми не можемо гарантувати, що представник буде на зв'язку завжди. За карткою потрібно йти у військкомат.

Після отримання картку потрібно обов'язково активувати. Неактивована картка може не працювати у деяких з наших партнерів.

 

5. Картки для родичів 

Всі власники карток мають право замовити картки своїм родичам. Ці картки є додатковими картками і оплачуються за благодійний внесок.

 

6. Втрачена картка

Втрачена картка може бути перевипущена. Для цього учаснику необхідно замовити і оплатити випуск нової картки.

 


З питань технічної підтримки:

Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram: