Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 


Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Ігор Мартинцов

 

Здравствуйте! Заполнил анкету для получения карты, на почтовый ящик пришло письмо с координатами регионального представителя, яко бы у него уточнить где и как забрать карту, но дозвониться я к нему не могу...подскажите куда обращаться. Зарание спасибо.

 


Ігор Мартинцов

 

Здравствуйте! Заполнил анкету для получения карты, на почтовый ящик пришло письмо с координатами регионального представителя, яко бы у него уточнить где и как забрать карту, но дозвониться я к нему не могу...подскажите куда обращаться. Зарание спасибо.

 


Рустам Мардагалимов

 

Доброго времени суток. Прошу прщения за беспокойство... Я заполнял анкету заявку,после мне перезванивали и уточняли данные. Прошло больше двух месяцев. Подскажите пожалуйста на какой стадии работа по моей карте. Возможно нужна моя помощь либо я не владею информацией. Большое спасибо. Слава Украине!

 


микола гануляк

 

підкажіть будьласка на якій стадії моя картка і де я можу її забрати???

 


Вадим Фандира

 

Доброго дня! Підскажіть,заповнював анкету на отримання карточки,пройшов місяць а відповіді нема ніякої? До кого звертатись про допомогу? Дякую.

 

 


Станіслав Колчак

 

Добрый день ! А подскажите пожалуста на какой стадии моя карточка ? У меня еще случилась трагедия с телефоном моим , для связи со мной либо эмеил либо по этому номеру - 0936375746 (жена).

 


Володимир Дзьоба

 

Доброго Дня Скажіть Будьласка на якій стадії Моя картка??

 


Юрій Довмат

 

Доброго дня, підкажіть де знаходиться регіональне представництво у Рівненській обл, хочу забрати свою картку.

 


Михайло Дучак

 

Доброго дня я Дучак Михайло Васильович 04.01.1989р-н зареєструвався на Kartka Ukrazom! Хочу поспитати я можу отримати картку так як я був мобилізований в 24.03.2014р по 28.03.2015р. І після цього був комісований по стану здоровя 09.09.2016р. Причина псоріаз. Камянка Бузьким РВК. Прослужив при мобилізації  в частині а2595  Бродівська 16 окрема Авіація. Військовий квиток √АВ089258.

Kartka Ukrazom- потрібна для знижок казали що вона діє як в аптеках так і в будівельних сферах. Допоможіть дякую чекаю Вашої відповіді.

Моє місце проживаня с.м.т. Новий Яричів вул. Л.Українки 23 Львівської обл. Камянка Бузький р-н.

Тел[email protected] 

 

 


Олександр Кирієнко