Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 


Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Євген Скарецький

 

Доброго дня, що по картці?

 


Віталій Харченко

 

Доброго дня де мені забрати картку 

де пишеться номер на який зводити 

 

 


Олександр Рєбдєв

 

Можно ли получить карту новой почтой?

 


Микола Штученко

 

Хочу узнать на какой стадии изготовление моей карты. И можно ли написать о готовности на электронный адрес или СМС на мой номер.

 

 


Микола Турченюк

 

де моя картка

 


Максим Ярошинський

 

Здраствуйте! При перевірці статутусу картки з'являється така інформація: Стадія готовності вашої картки: 01. Передреєстрація (анкету не заповнено)
Це означає: Анкету НЕ заповнено! Необхідно заповнити анкету і внести всі свої дані. Дайте відповідь, будь ласка, в чому справа.

 


Володимир Головачук

 

Доброго вечора, скажіть будь-ласка, а можете мені вислати Новою поштою соціальну картку за мій рахунок, вона вже надрукована і є в Києві, просто в мене не має змоги забрати особисто, можливий такий варіант чи ні???

 


Олександр Ходос

 

Доброго дня, підкажіть як активувати картку?

 


Сергій Верховод

 

добрий день. Я хочу дізнатися на якій стадії знаходиться моя картка? На сайті написано, що вона знаходится у координатора, і вказаний номер телефону я зателефонував мені сказали, що він у відпусці і сказали, що ніяких карток не надходило, за номером телефона 0504477575 ніхто не відповідае скжіть хоть щьось???

 


Олександр Труфин

 

Добрий день! Я заповнив анкету для отримання соціальної карти ще наприкінці грудня 2016 року, але повідомлення про те, що вона готова на електронну пошту або від регіонального представника не надходило. Разом з тим, зайшовши у квітні на свою сторінку я побачив статус "Картку передано регіональному представникові" та намагався декілька разів зв'язятись телефоном з представником у м.Чернівці, де я на той час проживав, проте він жодного разу не відповів мені. На даний час я переїхав до Києва і як можна її отримати вже за новою адресою?