Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 

Якщо в вашому регіоні такого представника ще не має, потрібно буде зачекати дещо довше. 

Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Сергій Сурмач

 
  


Едуард Товстоноженко

 

Доброго дня. Де можно отримати картку в Херсоні? Картка готова знаходиться в Києві.

  


Тарас Бойчук

 

Як зв'язатися із своїм представником бо не висвідчується його дані

  


Дмитро Журахівський

 

Допоможіть отримати номер мого регіонального представника. Мені не надано такої інформації. Номер картки 8018482019489200375163, Журахівський Дмитро Олексндрович, Одеська обл. Овідіопольський р-н

  


Михайло Марчук

 

Добрий вечір. на якій стадії моя картка?

  


Олександр Пересипкін

 

Чому на сайті вказано що я підтвердив отриманя картки? Якщо наразі мені навідь нихто не телефонував що до можливості її отриманя? Пересипкін Олексндр Вікторович № 095669-УБД.

  


Андрій Чорний

 

Де мені можна буде отримати картку м.Броди обл.Львівська?

  


Володимир Точек

 

Підкажіть будь ласка,  на сайті вказано що мою карту передано  регіональному представнику у Львові.  Телефоную до регіонального представника за номером +380734326836 а там кажуть що такими питаннями стосовно карт "Українці разом"  вони незаймаються.  Як я можу отримати карту? 

  


Микола Бачинський

 

Підкажіть будьласка,де я можу забрати свою картку в м.Біла Церква?

  


Михайло Богатов

 
Доброго дня. У мене є запитання щодо отримання соціальної картки. На Вашому сайті сказано, що картку виготовлено та я можу забрати її у регіонального представника. Також вказаний номер мобільного телефону регіонального представника (0663955967). За цим номером я зв'язався з представником (Мирослава Іванівна). В розмові мені було пояснено, що залишилось три невидані картки, але прізвища учасників АТО, на які ці картки виготовлені, шановна Мирослава Іванівна не пам'ятає. В цей час вона прямує до м. Києва та по прибуттю моє питання буде вирішуватися. Пані Пилипчинець (регіональний представник), з метою вирішення питання щодо отримання карти, попросила направити СМС-повідомлення, в якому вказати необхідні дані та телефон для зв'язку. СМС-повідомлення одразу було мною направлено на вказаний номер. З того часу зв'язатися з пані Пилипчинець не можливо. Інших способів отримання карти я не знаю. Велике прохання про допомогу у вирішенні мого питання. З повагою за Вашу роботу, Богатов Михайло. тел.: 066-424-75-09