Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 


Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Сергій Верховод

 

добрий день. Я хочу дізнатися на якій стадії знаходиться моя картка? На сайті написано, що вона знаходится у координатора, і вказаний номер телефону я зателефонував мені сказали, що він у відпусці і сказали, що ніяких карток не надходило, за номером телефона 0504477575 ніхто не відповідае скжіть хоть щьось???

 


Олександр Труфин

 

Добрий день! Я заповнив анкету для отримання соціальної карти ще наприкінці грудня 2016 року, але повідомлення про те, що вона готова на електронну пошту або від регіонального представника не надходило. Разом з тим, зайшовши у квітні на свою сторінку я побачив статус "Картку передано регіональному представникові" та намагався декілька разів зв'язятись телефоном з представником у м.Чернівці, де я на той час проживав, проте він жодного разу не відповів мені. На даний час я переїхав до Києва і як можна її отримати вже за новою адресою?

 


Олександр Труфин

 

Добрий день! 

 


Василь Кохан

 

Де моя карта?

 


Дмитро Плахута

 

Добрый день. В личном кабинете указана информация, что карта готова и передана региональному представителю, НО по указаным телефонам сначала долго никто не отвечал, а потом сказали, что ничего общего с этим проектом не имеют. Где забрать карту?

 


Українці Разом

 
Некрут Анна Олегівна   м. Харків, просп. Науки, 56, офіс 216 (2-й поверх) (Третій харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги) Телефон для зв'язку: (05734) 0-00-93, (05734) 0-00-66 Час роботи: 10:00-17:00

 Але поки що вони не працюють , зателефонуйте їм в понеділок

 

 


Олег Шіляк

 

Скажіть будь ласка коли буде картка?

 


Українці Разом

 

Ваша картка надрукована і поки що находиться у головному офісв м. Київ, вул. Саксаганського 143-а, 0675047575,0504477575, 0632348035.

 


Віталій Гіль

 

Доброго дня.на сайті вже дуже довго пише що картка виготовлена і знаходиться в головному офісі я дзвоню за вказаними номерами ніхто мені конкретно не може сказати де вона, враховуючи що перша картка моя теж загубилась хотілось би знати всеж іі місце знаходження і можливість отримання. Дякую.

 


Павел Доминский

 

Был зарегестрирован под другим емейлом и данный момент он в  статусе заблокированных и теперь не могу зайти в свой кабинет , как можна будет сменить емейл ? 

 


Владимир Демчук

 

Я вже зареєстрований на сайті та отримав карту. Хочу змінити електронну адресу щоб можна було входити в свій кабінет, але посилання на зміну адреси не дійсне, як мені це зробити щоб ще раз не реєструватися у системі?

 

 


Віктор Лаврівський