Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 


Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Олександр Баланюк

 

Після отримання картки вдалося скористатися знижкою один раз, після цього, термінал в супермаркеті видає повідомлення, що картка не обслуговується. Що робити?

 


Віктор Горбачьов

 

як активувати картку?

 


Олександр Недзвецький

 

 ЧИ ТРЕБА  АКТИВУВАТИ КАРТКУ???????????????? ДЯКУЮ! 050-36-333-86.

 


Юрій Гнатів

 

Помилково активував картку але вона ще не в мене,і пропали дані регіонального представника,я можу дізнатись ці дані щоб з нею зв'язатись  і забрати картку

 


Павло Лукіянов

 

Добрий день мені повідомили на е-mail що моя карта готова, знаходиться у Регіонального представника Віктор Самохін за адресою Приморський РВК м. Одеси, вул. Канатна, 87, але за вказаною адресою її не снайшли, та перенаправили мене в 1-й одеський місцевий центр надання безоплатної вторинної првової допомоги за адресою: м. Одеса вул. Б.Хмельницького 98, там  її теж не знайшли. Куди мені звернутись щоб знайти мою картку?

 


Віталій Панченко

 

Добрий день мені повідомили на е-mail що моя карта готова, знаходиться у Регіонального представника Пащук Ростислав Богданович, але не вказали контактні дані. Як можна з ним звязатись? Акт №1479

Перебуваючи в особистому кабінеті натиснув активувати карту.... Як мені її знайти? 

 


Ігор Василега

 
 


Дмитро Гейко

 

У регіонального представника картки моєї не має (випадково нажав, що картка активна), як мені її знайти? Дякую

 


Андрій Семків

 

Доброго дня.у особистому кабінеті статус картки-отримано учасником,проте картки не отримував,ніхто зі мною щодо її отримання не контактував,за наданими мені адресами її немає.будь ласка,перевірте дані.реєструвався по номеру 0956399753

 


Юрій Колодний

 

доброго дня, я випадково натиснув що моя карточка отримана, останнє місце де вона була це м. Львів, звідки її перенаправили в м. Київ, як можна взнати де вона знаходиться?