Питання по соціальній карті

"Де моя картка?", "На якій стадії?", "Де отримати картку?" і т.д.


Докладніше

Тут ви можете задавати будь-які питання, що стосуються соціальної картки учасника АТО.

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

 

Як тільки картка буде готова, вам прийде повідомлення на вказаний email або вам подзвонять. 

Ви зможете отримати картку за місцем проживання у нашого регіонального представника. 


Ви можете виправити чи доповнити дані анкети за посиланням

  • Перевірте уважно як ви заповнили поля прізвище, ім’я та по-батькові. Вони повинні бути заповнені українською мовою та без помилок. Заявки з помилками відправлятись на друк карток не будуть.
  • Ви можете перевіряти стадію, на якій знаходиться ваша картка, а також отримати контактну інформацію регіонального представника на головной сторінці сайту.

Запитання


Віталій Кулібаба

 

Карта виготовлена давно, але отримати не можу так як не знаю де вона і  в кого, ваші представники постійно міняються і я вже не знаю де її шукати. Сайт відповідає, що я її вже отримав. Звертався в РВК та ОВК-результат нульовий. 

 


Олександр Сігетій

 

Добрий вечір! Я випадково натиснув на активацію картки, але ще не отримав. Місяць тому в моєму профілі було написано. що картка у регіонального прредставника. Я пішов до Військомату, але там сказали, що картки не має. Що мені тепер робити? Підскажіть будь-ласка.

 


Андрій Гудим

 

 

 

 


Роман Горяк

 
 


Олексій Спалило

 

Прийшов лист про те, що картка у регіонального представника тиждень тому, сьогодні прийшов за зазначеною адресою в листі, але мені відповіли що картки нема, телефон представника не відповідає. Як мені зясувати де знаходиться моя картка?

 


Олег Гунько

 

Де отримати картку

 


Віктор Шинкар

 

Доброго дня.

Анкету заповнив,дані відправив,на сайті пише що картка готова і знаходиться в місті Київ.

Чи могли б Ви відправити мені мою картку у Львівську область, місто Броди?

Дякую.

 


Костянтин Шудра

 

Повідомте будьласка коли буде виготовлена моя картка?

 


Олексій Розвод

 

Я нечайно клікнув що я получив карту, але я тільки вніс зміни в свою анкету бо чекав її з червня 2017 року, тому вирішив зайти ще раз на ваш сайт та переглянути анкету може щось не так заповнив, коли я вніс корективи у анкеті зробив ось цей випадковий клік на те що я отримав каркту, прошу у Вас вибачення за не уважність і прошу допомогти  мені з моєю проблемою! Дякую Вам за вашу справу!

 


Українці Разом

 

ваша картка находиться : [Леся Мироненко: Рівненський ОВК 33023, м. Рівне, вул. Грабника, 4. Робочий телефон +380 (36) 262-08-57, (036) 262-07-84. Оперативний черговий (0362)-62-08-57, (0362) 22-13-46. Час роботи: Пн-Пт 10:00-17:00. +380 (63) 467-77-67+380 (36) 262-08-57]

 


Костянтин Кам`янський

 

в мене вкрали гаманець разом з карточкою. Як можна її відновити?

 

 

 


Українці Разом

 

вашу картку буде пердруковано , на вашу електронну адресу прийде лист коли вона буде готова і віправленна на ваш РВК чи ОВК