СОЦІАЛЬНА КАРТКА "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"


За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

  1. безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  2. безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
  3. психологічна підтримка;
  4. знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
  5. освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Наразі можливості карти збільшуються щодня.


Картку "Українці-Разом!" мають право отримати безкоштовно наступні категорії людей:


ЯК ЗАМОВИТИ КАРТКУ? (Регламент)


В залежності від статуса учаника та стадії анкети зареєстрованим можуть бути доступні такі платні послугі:

Ціна на ці послуги може змінюватись в залежності від різних чінників, наприклад курсу гривні. Актуальну ціну ви зможете побачити на сторінці замовлення кожної послуги перед замовленням.

Увага, в нас немає політики повернення коштів. Сплачені кошти не можут бути повернені вам. Але вам можут бути нараховані бонусні одиниці за які ви можете замовити іншу або ту саму послугу. Наприклад, якщо ви не отримали карту з нашої віни, то ми відправимо її вам ще раз.