Питання Юридична допомога "Юридична допомога" (Олександр Руденко) - 28 грудня 2016 о 15:54 UTC+3 | kartka.ukrazom.org

Юридична допомога


Докладніше

Це лише для власників соціальної картки учасника АТО "Українці-Разом!".

Якщо Ви не маєте такої картки, юристи можуть не відповісти на Ваше запитання.

 

ПИТАННЯ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ КАРТКИ, ЗАДАВАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ТУТ http://kartka.ukrazom.org/?event=1604

 

Якщо у Вас є соціальна картка учасника АТО "Українці-Разом!", Ви можете тут задати свої запитання юристам.

Якщо Ви не авторизовані в системі, натисніть "Отримати доступ".


Щоб задати приватне запитання юристам, натисніть "Залишити приватне запитання".

Щоб залишити відкрите запитання, натисніть "Залишити запитання".

Запитання


Владимир
Кочетков
 

Добрий день! Картка №(8018)482019489200209703.Скажить будьласка чи дозволено учаснику бойових дий (АТО) ввозити не розмитнюючи авто з европи до Украини? Дякую.

  


Юрій
Босик
 
  


Сергій
Заворотній
 

Добрий день. Я Заворотній Сергій Володимирович, серія УБД №060218. є членом Всеукраїнського обєдняння учасників АТО. Карта №8018482019489200083433.
Можете надати мені консультацію щодо оподаткування.
Поясню: Я повернувся із зони АТО рік тому, вирішив відкрити власну справу. Зареєстрував ФОП платник єдиного податку 3 група. Моя справа невелика і потребує поступового розвитку та вкладень. На даний час я більше чим півроку працюю над розвитком справи яка ще не є прибутковою, але змушений платити чималі податки до пенсійного фонду, з нового року вони ще й збільшилися! То ще й з податкової лякають що якще не буде прибутку в декларації то вони мене переведуть на іншу групу оподаткування, що для мене не припустимо.
Тепер питання: 1. Чи має право податкова перевести мене на іншу групу оподаткування?
                             2. Чи є для учасників АТО пільгове  оподаткування?
                             3. Чи можливо законно не платити податки, хочаб деякий час?
Інакше з таким законодавством ні я ні інші воїни не зможуть, повернувшись з війни, реабілітуватись та налагодити власну справу.
Дякую.

  


Михайло
Балицький
 

Добрий день я загубив карьку що робити

  


Виктор
Шкаран
 
  


Олексій
Пилипчук
 

Добрый день. Участнику ато возможен беспроцентный кредит для покупки квартиры. С уважением Алексей.

 

  


Михайло
Балицький
 

Якщо втрачена картка чи можна другу зробити

  


Юрій
Хомутенко
 

Доброго дня! Моя картка 8018482019489200406867.
Я, 

теперішний військовий пенсіонер і з 2002 р. отримуючий пенсію за вислугу 26 років, а недавній військовий, підполковник, який проходив службу зоні АТО. Моя історія складається з того, що в квітні 2015 р., я був добровільно мобілізований (на той момент, особам в 55 років, в Збройні сили України, тільки з’явилася можливість бути мобілізованим і то лише за особистим бажанням). Моя була п’ята хвиля мобілізації. Мотивація моя була така, що я професійний військовий, готовий покласти життя за Батьківщину, не можу бути осторонь в тяжкий момент для України. Краще загину я, чим молоді хлопці, які ще не виростили дітей.

 В зону проведення АТО, я попав після відповідних зборів
11.06.2015 р. Протягом 2015 р. і першої половини 2016 р., я перебував в складі нашого артилерійського дивізіону в Волноваському районі Донецької області. Не зайвим буде сказати, що колектив в нас підібрався згуртований, маючий бажання служити і перемагати. В ту пору йшла компанія по агітації залишення офіцерів і солдат продовжувати службу за контрактом, тим більше, що були прийняті зміни до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», в якому зазначено, що тим хто призваний по мобілізації, не звільняючись з ЗСУ, підписує контракт, тому зберігається виплата пенсії. Таким чином 8.06.2016 р. мною було підписано контракт про проходження військової служби терміном на 6 місяців. Такий термін контракту передбачений вищевказаним Законом. В кінці жовтня 2016 р., ми були виведені із зони АТО до пункту постійної дислокації і як раз в цей період мені до дому прийшов лист з Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, про то, що я маю надіслати їм документи, які свідчать про підписання мною контракту, а також повідомляють мене про припинення виплати пенсійного забезпечення з 1.11.2016 р. У відповідь мною були відправлені копія контракту, довідки про то, що я прохожу службу в частині з моменту мобілізації і до моменту підписання контракту, друга довідка про то що я з дня підписання контракту і по теперішній час прохоlжу службу в частині, також відправив листа, в якому пояснював, що проходжу службу по контракту без перерви. Але Пенсійний фонд все рівно прийняв рішення про припинення виплати пенсії з 1.11.2016 р. і визнав незаконним виплату пенсії з 8.06.2016 р., визначивши мою заборгованість по пенсійному забезпеченню в розмірі 22583 грн.

В кінці грудня 2017 р., я був звільнений з лав ЗСУ по закінченню контракту. На початку 2017 р. мною було подано судовий позив до Хмельницького міськрайонного суду, який 15.02.2017 р. виніс Постанову по справі 686/1286/17, яка повністю задовольняє мій позив і визнає всі рішення ГУ Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, незаконними.

Але Пенсійний фонд цим на цьому не заспокоївся і подав апеляційну скаргу до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Суд у вигляді відеоконференції призначено на 19.04.2017 р. в Хмельницькому міськрайонному суді.

Ще в період проходження мною служби, коли я отримав неприємні звістки з Пенсійного фонду, деякі з колег теж скаржилися на аналогічні рішення Пенсійних фондів інших областей, але таких областей було меншість. Вочевидь все залежить від степені патріотизму керівництва обласних Пенсійних фондів.

Звертаюсь до Вас з проханням, на моєму прикладі привернути увагу до (я впевнений) існуючої проблеми серед військовослужбовців ЗСУ, бувших та теперішніх і допомогти мені як найскоріше вирішити і мою проблему.

Хомутенко Юрій Анатолійович
вул.Київська 71А м.Дунаївці Хмельницька область   тел. 0957601977, 0974311704
[email protected]

  


Сергій
Гончаров
 

Доброго Вам дня. Карточка № (8018)482019489200309526. Я доброволец, с 27/03/15 прохожу службу в составе Нацгвардии (в/ч 3057), по "бесрочному" контракту. В связи с последними изменениями в законе, нам предлагают перезаключить контракт на 3 года или оставаться на старом.
Вопрос: в случии перезаключения контракта. полагаются ли мне какие-либо дополнительные денежные выплаты (премия, разовая выплата - я не знаю как правильно это называется). Если да, то в каком размере и на основании чего.
Заранее благодарен

  


Адам
Грек
 

Доброго дня. Цікавіть таке питання - Я як учасник бойових дій, хочу отримати землю для с/г, в подальшому я хочу створити на ній пп по утилізації сміття, якщо я правельно зрозумів, потрібно буде змінити цільове призначення землі, з с/г на землі промисловості, чи це можливо зробити ? Дякую картка №9910000001352

  


Михайло
Дучак
 

 

Доброго дня я Дучак Михайло Васильович 04.01.1989р-н зареєструвався на Kartka Ukrazom! Хочу поспитати я можу отримати картку так як я був мобилізований в 24.03.2014р по 28.03.2015р. І після цього був комісований по стану здоровя 09.09.2016р. Причина псоріаз. Камянка Бузьким РВК. Прослужив при мобилізації  в частині а2595  Бродівська 16 окрема Авіація. Військовий квиток √АВ089258.

Kartka Ukrazom- потрібна для знижок казали що вона діє як в аптеках так і в будівельних сферах. Допоможіть дякую чекаю Вашої відповіді.

Моє місце проживаня с.м.т. Новий Яричів вул. Л.Українки 23 Львівської обл. Камянка Бузький р-н.

[email protected] 

 

  


Олександр
Бабіч
 

Добрый вечер! Подскажите пожалуйста,я был уволен из ЗСУ службу проходил по контракту по состоянию здоровья(заболевание связано с прохождением военной службы в АТО).Полагается ли мне денежная компенсация,если да,то подскажите куда обратиться и какие документы для этого необходимы?

  


Андрій
Жадан
 

В минулому році учасники бойових дій до 5 травня отримали 920 грн, а читав, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі п'яти мінімальних пенсій за віком.Разом із тим, Законами України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» та «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» вказану норму викладено в іншій редакції і встановлено, що щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірах, які визначаються Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.
Рішеннями Конституційного Суду України від 09 липня 2007 року № 6-пр/2007 та від 22 травня 2008 року № 10-рп/2008 визнано неконституційними положення вказаних законодавчих актів, зокрема щодо викладення в іншій редакції ст.ст. 12, 13, 14 та 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Згідно із ч. 2 ст. 152 Конституції України закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.
Вищевказані рішення Конституційного Суду України мають преюдиціальне значення для судів загальної юрисдикції при розгляді ними позовів у зв’язку з правовідносинами, які виникли внаслідок дії положень статей зазначених законів, що визнані неконституційними.
Отже, на час виплати учасникам бойових дій щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2016 році одночасно діяли Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016р. № 141.
Керуючись принципом законності та виходячи із визначених у ч. 4 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України загальних засад пріоритетності законів над підзаконними актами, для визначення розміру разової грошової допомоги учасникам бойових дій у 2016 році слід застосовувати не постанову Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 141, а Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», який має вищу юридичну силу.
Відповідно до ст. 28 та ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня 2016 року становить 1130 грн.
Таким чином, учасник бойових дій повинен був отримати у 2016 році разову грошову допомогу в сумі 5650 грн.

Чи правильно я зрозумів, що нам недовиплатили кошти? Як бути з цим?

  


Денис
Ананійчук
 

Добрий вечір ,  у мене  питання по надані комунальних послуг , проблема ось в чому : у моєї дружини (статус кругла сирота) є квартира отримана в спадок від батька якого вона не знала, в якій вона не прописана на теперішній час так я навчається в другому місті (перед цим була прописана в ній близько року), квартира в стані після пожежі, вона є власником та квартира приватизована дружиною. Комунальні структури виписали рахунок за опалення та ЖЕК за свої послуги (вивіз мусора, прибирання під’їзду, ремонт будинку) за всі місяці в тому числі  коли квартира була не її та за той  час коли вона стала власницею, не дивлячи на то що вона там не мешкає , чи є це законно і як з цієї ситуації знайти вихід . Сума боргу за опалення з урахуванням штрафів становить близько 10000, а за ЖЕК 5000 чи можливо якось згідно закону вийти з даної ситуації щоб не платити. Єдині організації у яких немає претензій до власниці по послугам - це водоканал , обленерго, газ. у них по документам квартира не придатна до життя і в ній ніхто не мешкає, на лічильниках по нулях. Підкажіть я бути в цій ситуації, як найти вихід і які прийняти рішення , коштів заплатити дані вимоги не в змозі . Дякую Вам за допомогу, буду радий Вашій консультації з даного питання .

  


Микола
Болдін
 

Доброго вечора, таке питання на мене склали админ протокол, как я могу з вами зустритися и проконсультувалися как будет правильно поступити щодо моєй проблеми.

  


Андрій
Гнатюк
 

Добрый вечер.подскажите пожалуйста,существуют ли сейчас для хозяев УБД кредитование под небольшой процент.хочу жениться,дали квартиру в новом доме,который построен на участках участников ато для создания семьи нужна небольшая финансовая помощь временная,что-б привести жилье к надлежащий вид,для проживания,естественно взять самую необходимую мебель и технику минимально.остальное наживем купим.так что б лет на 10 взять.в собственности есть квартира,это ведь может послужить страховкой кредиторам.может госпрограммы есть для моего случая?очень надо то,сами понимаете,что такое семья и когда того желаешь.а в голую квартиру идти,не думаю,что то будет благоприятной симейной атмосферой для проживания и отдыха.подскажите пожалуйст,куда ообратиться?

  


Олександр
Корнієнко
 

Доброго дня! Після служби продовжив навчання в університеті. Проживаю в гуртожитку (на місці проживання зареєстрований). За проживання сплачував 25% у 2015-2016 роках. З 2017 року оплату підвищили вдвічі (з розрахунку 251 гривня -  проживання та експлуатаційно-господарскі послуги, 414 грн - комунальні послуги) і оголосили, що повинен сплачувати повну вартість. На безоплатне проживання не маю права згідно віку. Чи правомірні їх вимоги щодо оплати комунальних послуг та як відстояти своє право на пільгу?

  


Олександр
Згурський
 

Здрастуйте! Прошу Вашої допомоги. Питання в наступному: моя дружина - колишній військовослужбовець - була звільнена з військової служби 03.12.2015 року за станом здоров’я. Її було розраховано за всіма видами забезпечення за виключенням речового майна. Заборгованість частини склала згідно довідки 15264,76 грн. На той час виплати по компенсації речового майна ніхто не проводив. Але зовсім випадково я наприкінці 2016 року вичитав в Урядовому кур’єрі Постанову КМУ від 16.03.2016 №178 "Про затвердження порядку виплати військовослужбовцям ЗСУ ... грошової компенсації вартості за неотримане речове майно" Додам, що ніхто з частини, звісна річ, не проінформував про це. Моя дружина, як було вказано в Постанові, написала заяву на ім’я командира щодо виплати цієї компенсації, посилаючись на цю Постанову та вказуючи довідку про вартість речового майна, що належить до видачі. Зазначу, що дані довідки зберігаються в речовій службі частини і "на руки" не видаються. Добре, що при звільненні дружини я ознайомився з цією довідкою та виписав суму компенсації та номер і дату довідки. Дану заяву ми вислали поштою на початку січня цього року і тільки вчора нарешті отримали відповідь, в якій було відмовлено у виплаті цієї компенсації, посилаючись на те, що ця Постанова була прийнята лише в березні 2016 року, а моя дружина вже не служила. Додатково було вказано, що особа, яка звільняється зі служби, повинна була повністю забезпечена всіма видами забезпечень і тільки тоді виключена зі списків частини (відповідно до "Положення про проходження військової служби..."). Тобто по факту цього зроблено не було, хоча рапорт про відсутність претензій вони гарненько запропонували написати. Ще було зазначено, що з метою економії бюджетних коштів з 11.03.2000 року було призупинено дію частини 2 статті 9 Закону України "Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей" в частині одержання грошової компенсації речового майна. Я добре розумію, що її колишня частина є зацікавленою стороною в даному випадку, тому не можу бути повністю впевненим у їх правоті в цьому питанні. Через те прошу Вашої кваліфікованої допомоги в цій проблемі. Враховуючи той факт, що ми з дружиною виховуємо 2-х дітей-інвалідів і досі не забезпечені власним житлом (хоча пільг тут у мене на трьох вистачить), а дружина до того ж не працює в звязку з доглядом за нашими дітьми і отримує на них соціальну допомогу від собезу, ці кошти для нашої родини були аж ніяк не зайвими.

З повагою, Олександр Згурський.

  


Андрій
Сулятицький
 

Чи правда те, що земельну ділянку можна отримати в будь-якій точці україни?

  


Дмитро
Кіяшко
 

Допоможіть скласти зразок заяви на отримання земельної ділянки

  


Дмитро
Уткін
 

Вітаю.

На даний момент моя картка лише на етапі оформлення, проте існує кілька питань, можливо, більше до юристів.

1. Як ФО-П 2ї категорії за минулий рік не подав декларацію у зв'язку з мобілізацією. Отримав купу штрафів та нарахувань та ще й анулювали єдиний податок. Вже більше тижня намагаюся вирішити це питання з податковою, проте якогось ентузіазму не спостерігаю. Складається враження, що відтягують вирішення питання до ще одного звітного періоду, щоб більше нарахувати. Чи є якісь важелі впливу на податкову в такій ситуації, щоб відновити свій статус платника єдиного податку та анулювати нарахування за період АТО. Також необхідна консультація з приводу - чи маю я, я учасник АТО з УБД в якості ФО-П якісь пільги?

2. Питання щодо виділення землі, згідно закону. Яка зараз ситуація, на що можна розраховувати, які документи і куди подати для вирішення цього питання. Потрібна консультація та допомога фахівця в цьому напрямі.

3. Питання щодо пільг для сім'ї, оскільки за теплопостачання на даний момент суми по платіжкам майже космічні

 

  


Віталій
Єлісєєв
 

Добрый вечер. Скажите пожалуйста после скольки лет службы военнослужащие(убд) могут пойти на пенсию

 

  


Олег
Колдинін
 

Здраствуйте,у всех один и тот же вопрос,где можно получить карту по месту проживания,у какого представителя?? Зарание благодарен

  


Техпідтримка
Укразом
 

Добридень! Ви помітили, що це місце, де задають юридичні питання, а не питання "де отримати карту"?

Ваша карта ще не відправлена до Чернівців. Ваш представник по Чернівцям Січевській Сергій Валерійович 095-670-78-03

  


Геннадій
Павловський
 

Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, де і коли я зможу отримати картку, статус 07 надрукована

  


Техпідтримка
Укразом
 

Добридень!

ваша карта поки знаходиться в Києві, ождает відправки. в Лубенському районі ми зараз в процесі налагодження процесу видачі карт. Поки за ваш район відповідає Даценко Світлана Анатоліївна (097) 067-99-70 066-847-88-58 - швидше за все у неї буде ваша карта після відправки

  


Олександр
Стонт
 

Скажи пожалуйста, если ли ипотеки для военных по контракту (убд)? И в каком банке это возможно?

  


Ігор
Швець
 

доброй день. Я подал заявление со всеми пологающими документами и графическим планом на получение земли под садоводничество с указанием в заявлении кодастрового номера участка и точной его площади в одесской области. Графическую часть распичатовал с официального сайта госгеокодастра и участок точно по границам обвёл красным цветом. Спустя месяц мне пришёл отрицательный ответ по причине непонятного им (управлению госгеокадастра в одесской области) указания место расположения участка на карте с сайта госгеокодастра с точным указанием кодастрового номера в заявлении. Данный отказ похож на корупционную схему. Что мне делать что бы получить данный участок?

  


Ігор
Швець
 
  


Роман
Заруба
 

Здравствуйте. Скажите, возможно ли в Киеве военнослужащему рядового состава (также имею статус УБД) получить на время службы хоть какое нибудь семейное общежитие из коммунального, муниципального или государственного фонда, если воинская часть не имеет возможности предоставить жилье из своего фонда (говорят, что нет мест) и компенсацию за поднаем платить тоже отказывается?      Заранее благодарен любой информации.

  


сергій
невмержицький
 

День добрий. Підкажіть де знаходиться ваш філіал у м.Луцьк для отримання соцкарти. І чи можливо переслати її по пошті якщо вона виготовлена? Дякую 

  


Техпідтримка
Укразом
 

Добридень! в анкеті ви вказали, що перебуваєте у Володимирі-Волинському. Карта ваша відправлена туди. Вона знаходиться у Струк Лілія Миколаївна - Волинська область, Володимир-Волинський (380638754107)

  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!  


Сергій
Стасюк
 

Здраствуйте,где я могу получить социальну карту Стасюк Сергей,стадия карты 08 я писал на Днепр,не могу к Вам дозвониться мой номер телефона 0971454689 

 

  


Техпідтримка
Укразом
 

Ваша карта у Савельєв Іван Павлович - Дніпропетровська область, Дніпропетровськ (380687674717)

  


Техпідтримка
Укразом
 

Ваша карта у Савельєв Іван Павлович - Дніпропетровська область, Дніпропетровськ (380687674717)

  


Наталія
Гнатенко-Жаркова
 
Павлоград Осіпов Сергій Володимирович (098) 428 03 41 Дніпро, Дніпровський р-н Савєльєв Іван Павлович (068) 767 47 17 Кам’янське Зайцев Роман Миколайович (093) 482 34 83 Жовті Води Лісковський Андрій Васильович (066) 625 17 66 Кривий Ріг, Криворізький р-н Пересунько Ігор Володимирович (098) 254 62 79 П’ятихатський, Вільногірський р-н Одинокий Сергій Андрійович (099) 967 71 74 Відповідальні по області  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!  


Сергій
Паславський
 

доброго дня підскажіть де я можу отримати картку Паславський Сергій Анатолійович

  


Техпідтримка
Укразом
 

Ваша карта недавно була надрукована. Зараз вона поки в Києві. У вашому районі немає поки представника. Найближчий - в Хмельницькому. Вам зручно буде під'їхати туди? Або чекайте, поки ми надладім видачу картки на районі

  


Наталія
Гнатенко-Жаркова
 
Ліннік Олена Олександрівна (097) 220 555 9 Хмельницький та Хмельницький р-н Горецький Сергій Вікторович (067) 713 65 93 м.Нетішин, Славутський р-н Шевчук Віталій Володимирович (098) 745 96 75 Відповідальні по Хмельницькій області  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!  


Сергій
Леонов
 

Добрый день. Я являюсь участником АТО и участником боевых действий (1-ая мобилизация). Законом Украины "О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты" я освобождён от уплаты подоходного налога со всех получаемых мною доходов. У меня есть депозиты в нескольких банках, с которых удерживается налог. В связи с этим у меня 3 вопроса:
1. Что мне делать в данном случае, чтобы его не платить. Обращаться в банк, налоговую или какие-то другие службы и какова процедура?
2. Куда обращаться за возвратом уже уплаченного налога?
3.С какой даты я освобождён от уплаты этого налога?

Заранее благодарен за ответ.

  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! Оскільки при нарахуванні відсотків за депозитами банк, як податковий агент, перед перерахуванням їх Вам утримує самостійно податок з доходів фізичних осіб і перераховує його до бюджету, то спершу потрібно звернутись до банку з відповідними документами, що підтверджують Ваше право на таку пільгу, щоб припинилось подальше утримання податку. По вже утриманому податку Вам потрібно, як фізичній особі, подати за 2016 рік Декларацію про майновий стан і доходи, взявши попередньо в банках довідки про виплачені Вам відсотки за депозитами та утриманий податок, та вказати в такій Декларації суми до повернення з бюджету. Така пільга для учасників бойових дій набула чинності давно, ще до початку проведення АТО.  


Станіслав
Бідюк
 

Понятно, на сколько украинцы разом! Ни ответа, ни карточки, ни помощи! Не хотелось такого писать,  но инициатива указом точно что украинцем для украинцев сделана! 

  


Наталія
Гнатенко-Жаркова
 
Картки видаються учаснику АТО при наявності посвідчення, а Ви писали в анкеті, що посвідчення не має , вибачте.  


Олександр
Руденко
 
У разі, якщо питання юридичного характеру виходить за межі (можливості) форми відповіді на поставлене запитання - потребує більш детального вивчення, детальнішої юридичної консультації або юридичної допомоги у формі складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, складення документів процесуального характеру, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, захисту, суть такого має бути викладена в поставленому запитані ідрозділ сайту за посиланням http://kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі https://ukrazom.org/get-help для того, щоб служба юридичної підтримки Спілки могла Вас скомунікувати з юристом за Вашим місцезнаходженням для зручності в отримані Вами юридичної допомоги.  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! Цей підрозділ сайту за посиланням http://kartka.ukrazom.org/jurdopomoga">http://kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі https://ukrazom.org/get-help">https://ukrazom.org/get-help створено наприкінці минулого 2016 року і на сьогоднішній день ще знаходиться в стадії розробки та працює в тестовому режимі, в зв'язку з цим просимо вибачення за незручності. Цей ресурс було започатковано для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в формі відповіді на поставлені запитання в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань.  


Дмитро
Зубанич
 

Доброго дня підскажіть буд ласка, де я можу забрати картку, реєструвався ще літом, пише що стадія 08 картку передано регіональному представникові

 

  


Техпідтримка
Укразом
 

Ваша карта у Шелепець Максим Тарасович - (380663124049)

  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!  


Ігор
Півень
 

Подскажите пожалуйста как мне вообще узнать за свою соц. карту заполнил анкету еще весной а ответа нету, захожу на сайт мне пишет зарегестрируйтесь и в техподдержку писал ответа тоже нету!? 

  


Техпідтримка
Укразом
 

Ігор, добрий день! ваша карта надрукована вже дуже давно, але в Луганській області поблема з осередками, які видають карти - він там всього один - відповідає за Рубіжне, Кремінна і Кремінськой район. Якщо вам зручно під'їхати за картою в ту частину - ми вам зможемо її відправити туди. Якщо немає - як варіант - Нова пошта. Напишіть мені будь ласка відповідьна [email protected]

  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!  


Юлія
Корнійчук
 

Добрий день.Підскажіть будь ласка де можна забрати карту.Мені написано в анкеті що карта роздрукована і внесена в базу данних,але ж  де її отримати?

  


Техпідтримка
Укразом
 

Юлія, добрий день! да, ваша карта вже давно надрукована. У вашому районі немає осередка. Є в Дніпрі, Павлограді. Куди вам зручніше за нею під'їхати?

  


Олександр
Руденко
 
Доброго дня! За отриманням відповіді на описану Вами проблему з отриманням картки пропоную Вам звернутись до Спілки за телефонами 067 504 75 75 та 050 447 75 75 (або безкоштовною гарячою лінією 0 800 50 7575) в робочий час - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або до офісу Спілки за адресою: вул. Саксаганського 143-а, м. Київ, оскільки цей підрозділ сайту за посиланням kartka.ukrazom.org/jurdopomoga в розділі ukrazom.org/get-help створено для налагодження найбільш оптимального способу комунікації кожного, хто став учасником програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (отримав таку картку) та потребує юридичної допомоги, з правниками Спілки чи правничою спільнотою, що долучилась до заснованої Спілкою програми «Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, в частині надання правової інформації або надання консультацій і роз'яснень з правових питань, тому не володіє запитуваною Вами інформацією. Прошу вибачення за тимчасові незручності! Дякую за розуміння!